Haier TAYGA Plus 5.0/5.2kW

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4780
  • Producent: Haier
  • Kod producenta: HAI01766
  • Dostępność: Ostatnia sztuka Ostatnia sztuka  (1 szt.)

  • Cena netto: 4 180,00 zł 5 141,40 zł
  • szt.

Klimatyzatory TAYGA Plus to urządzenia o klasycznej, minimalistycznej linii, dzięki czemu pasują do każdego typu wnętrz, zarówno domowych jak i komercyjnych. Urządzenia te pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32 i są wyposażone szereg standardowych funkcji. Klimatyzatory TAYGA Plus w standardzie oferują Sterowanie Wi-Fi – to funkcja, która umożliwia sterowanie pracą klimatyzatora za pomocą smartfona lub tabletu gdziekolwiek jesteś. Innymi funkcjami są łatwy montażinteligentne powietrzekomfortowy sen czy cicha praca- nawet 20 dB, wszystko w przystępnej cenie. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku jednostki wewnętrznej.

Self Clean

Self Clean to technologia samoczyszcząca, która umożliwia sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie klimatyzatora. To rozwiązanie polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku. Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania. Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. Self Clean zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości.

Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie klimatyzatorem lub systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Zdalne sterowanie pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu. Codzienne sytuacje, które towarzyszą nam w życiu są inspiracją marki Haier do tworzenia inteligentnych rozwiązań. Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne. Ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Gwarantuje to dostęp do prawie wszystkich funkcji klimatyzatora. Co ważne, aplikacja pozwala na konfigurację wielu urządzeń. Dodatkowo system sterowania Wi-Fi umożliwia tworzenie harmonogramów pracy, np. tygodniowego. W klimatyzatorach Haier istnieje możliwość zastosowania różnych typów sterowania bezprzewodowego i przewodowego.

Bardzo cicha praca 19 dB(A)

Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier została osiągnięta dzięki zoptymalizowanym kanałom przepływu powietrza oraz po przez zoptymalizowany przekrój wentylatora. Klimatyzatory Haier pracują z poziomem hałasu obniżonym nawet do 19 dB(A), dzięki temu mogą być używane w nocy, dbając o komfort użytkowników jednocześnie nie zakłócając snu. Dodatkowo klimatyzatory posiadają różne tryby pracy, np. tryb QUIET, który oferuje pracę klimatyzatora na możliwie najniższym poziomie hałasu.
Dane podstawowe
Wydajność chł.- nom.(min.~max.) [kW]5,20 (1,3-5,8)
Pobór mocy chł.- nom.(min.~max.) [kW]1,46 (0,4-2,0)
Wydajność grz.- nom.(min.~max.) [Btu/h]5,2 (1,4-6,0)
Pobór mocy grz.- nom.(min.~max.) [kW]1,4 (0,52-2,5)
Zasilanie f/V/Hz1/220-240/50
Poziom ciś. akustycznego [dB(A)]44/40/35/28
Temp. pracy (chł.) Min.-Max (wew/zew.) [°C]-10-43
Temp. pracy (grz.) Min.-Max (wew/zew.) [°C]-15-24
Czynnik chłodniczyR32
Jednostka wew. (szer.x głęb.x wys.) [mm]1008/225/318
Waga jednostki wew. [kg]11,6
Jednostka zew. (szer.x głęb.x wys.) [mm]800/275/553
Dane EKO
Klasa energ. (chł.)A++
Klasa energ. (grz.)A+/A+++/-
SEER6,1
EER3,41
SCOP4,0
COP3,71
Roczne zużycie energii (chł.) [kWh/rok]287
Roczne zużycie energii (grz.) [kWh/rok]1610
Cechy dodatkowe
Tryb QUIETx
Grzanie przy -15°Cx
Chłodzenie przy -10°Cx
Bardzo cichy28 dB(A)
Sterowanie Wi-Fistandard
Karta On/Offopcja
Funkcja osuszaniax
Przepływ powietrza 3Dx
Inteligentne odszranianiex
2-drogowa konstrukcja przewodów rurowychx
Kompaktowa płyta montażowax
Powiększona przestrzeń na przewody rurowex
Zdejmowalna pokrywax
Łatwy zatrzask wspornikax
Łatwa i szybka naprawa silnikax
Łatwy montażx
Filtr 3Mopcja