Aiwa Musukari 5.0kW

AIWA-MU50IN/OUT

 • Model: AIWA-MU50IN/OUT
 • Moc nominalna: 5.0 kW
 • Typ: klimatyzacja ścienna
 • Kraj pochodzenia: Japonia
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 4821
 • Producent: Aiwa
 • Kod producenta: AIWA-MU50IN/OUT
 • Dostępność: Przed zakupem umów termin montażu  (4 szt.)

 • Cena netto: 5 000,00 zł 6 150,00 zł
 • szt.

Nasze instalacje

Klimatyzator AIWA Musukari Split 5.0kW

Klimatyzatory AIWA posiadają cztery główne tryby pracy.
 • Tryb AUTO - tym trybie po ustawieniu żądanej temperatury, klimatyzator będzie odpowiednio zmieniał tryby główne w zależności od tego czy ma uzyskać niższą czy wyższą temperaturę.
 • Tryb CHŁODZENIE - w tym trybie możemy odpowiednio obniżyć i dostosować do własnych potrzeb temperaturę w upalne letnie dni.
 • Tryb WENTYLACJI - w tym trybie możemy uzyskać efekt porównywalny z efektem jaki daje nam wentylator pokojowy. Jest to tryb na mniej upalne dni, kiedy chcemy uzyskać delikatny powiew wiatru.
 • Tryb GRZANIE - w tym trybie nasz klimatyzator zamienia się w pompę ciepła. W trybie grzania klimatyzator generuje ciepły strumień powietrza, który ma zadanie w szybkim czasie ogrzać nasze pomieszczenie. Tryb grzania jest bardzo przydatnym trybem, gdym mamy okres przejściowy (jesienny) i nie chcemy jeszcze włączać głównego źródła ciepła. Klimatyzator może oczywiście posłużyć nam jako docelowe źródło ciepła. Często wykorzystywany jest w domkach letniskowych (całorocznych).
Główne tryby pracy klimatyzacji

Elektostatyczny filtr

Klimatyzatory AIWA posiadają dwa wysokiej jakości filtry podstawowe o przepustowości na poziomie 2 PM. Filtr podstawowy ma za zadanie zatrzymać większość zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu przed dostaniem się ich do wymiennika jednostki chroniąc go przed nadmiernym zabrudzeniem. Filtr podstawowy z powodzeniem zatrzymuje również kurz, bakterie i alergeny. Klimatyzator posiada dodatkowo dwa filtry dodatkowe Pierwszy z nich jest to filtr trzyskładnikowy składający się z:

 • filtra z Jonami Srebra (dzięki właściwościom srebra utlenianiu ulega materiał genetyczny komórek mikroorganizmów),
 • filtr Nano (głównie usuwa z powietrza nieprzyjemne zapachy)
 • filtr Jonizujący (usuwa szkodliwe cząsteczki, organiczne związki oraz lotne cząsteczki formaldehydu)
Dzięki zastosowaniu wysokiej filtracji powietrza, możemy cieszyć się czystym i świeżym powietrzem pozbawionym bakterii, wirusów i alergenów.

Elektrostatyczny filtr powietrza

Wbudowany moduł Wi-Fi

Klimatyzatory AIWA w standardzie posiadają wbudowane moduły komunikacji WiFi. Dzięki modułowi oraz zainstalowanej aplikacji w telefonie, możemy zarządzać pracą naszego klimatyzatora z dowolnego miejsca. Konfiguracja odbywa się w bardzo prosty sposób. Łączymy nasz klimatyzator z telefonem, dodajemy go do naszej sieci domowej a następnie cieszymy się możliwością zarządzania klimatyzatorem niezależnie od tego gdzie obecnie się znajdujemy. Aplikacja pozwala na zarządzanie takimi funkcjami jak: włączenie/wyłączenie, zmiana temperatury, zmiana położenia lameli, zmiana trybów pracy, ustawienie harmonogramu pracy. Komunikacja z urządzeniem odbywa się ekspresowo. Jest to bardzo przydatne narzędzie, które zwiększa komfort użytkowania.

Sterowanie poprzez Wi-Fi

Inteligentny nawiew 3D

Klimatyzatory AIWA wyposażone są w pełni automatyczne lamele kierunkowe. Zarówno lamela pozioma jak i lamele pionowe wyposażone są w mechaniczną regulację kąta nachylenia. Użytkownik może skierować strumień powietrza w dowolnym kierunku z poziomu pilota bezprzewodowego lub aplikacji w telefonie. Użytkownik może skorzystać z kilku stałych poziomów nawiewu lub uruchomić funkcję SWING, która spowoduje płynny i nieprzerwalny ruch lamel góra/dół, lewo/prawo.

Inteligentny nawiew 3D

Ekologiczny czynnik R32

Wszystkie dostępne w sprzedaży urządzenia chłodnicze marki AIWA, zasilane są najnowszym czynnikiem chłodniczym. Czynnik R32 jest tańszym, wydajniejszym i mniej zapalnym czynnikiem w stosunku do jego poprzednika R410a. Czynnik R32 jest czynnikiem wysoko ekologicznym. Wskaźnik tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) jest o trzy razy niższy od GWP czynnika r410a. Czynnik R32 wpływa również na wysoką wydajność urządzeń oraz niższe koszty serwisowe. Czynnik jest tańszy od swoich poprzedników.

Ekologiczny czynnik R32
Dane techniczne
Opis Jednostka Aiwa
Musukari 3.5kW Musukari 5.0kW Sakura 3.5kW
Nominalna wydajność chłodnicza kW 3,66 5,3 3,66
Nominalna wydajność grzewcza kW 3,94 5,3 3,94
Pobór mocy kW 0,8 1,2 0,8
Klasa energetyczna A+++ A++ A+++
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 19 21 19
Czynnik chłodniczy R32 R32 R32
Wymiary jednostki wewnętrznej cm 88,3 x 31 x 19,5 96,5 x 31,9 x 21,5 88,3 x 31 x 19,5
Zasilanie V 220-240 220-240 220-240
Zasilanie Hz 50 50 50